Vstup pro abonenty:


Rychlá pomoc:


Moje publicistická revue Iglau.cz

Publicistika, revue, historie, zajímavosti. glosy, legendy...

4.8.: Zemětřesení roku 1328: Zánik Staré Jihlavy

3.8.: Výročí: Do naší doby se vrátili mučedníci...

2.8.: Tajemná zahrada a její zakladatel

29.7.: Most v Údolí mordů

2.12.: Proč dávný jihlavský adventní věnec měl svíček šest?

31.10.: Z jihlavských popravišť

29.10.: Říjen 1918 v Jihlavě...

27.10.: Svatý Václav mistra Šlezingera u Minoritů...Denní zprávy z Vysočiny:
Nejstar?í regionální deník (zal. 1996):

17.7.: Z policejního deníku: zloděj odjel na elektrokoloběžce; opilý řidič ujel od nehody

17.7.: Z evropské přírody už nenávratně zmizely desítky druhů zvířat. Slováci se nyní snaží vystřílet další

17.7.: Letní kino v Jihlavě promítne film Barbie

16.7.: Zvířata z táborské zoo si užívají studené sprchy a ledové „dorty“

16.7.: Z policejního deníku: zloděj si odnesl centrálu a bezpečnostní zámky; řidič, který boural, nadýchal 3,88 promile

16.7.: V Muzeu rekordů v Pelhřimově je k vidění brazilské vydání knihy a klasické vydání sešitové románu Dobrý voják Švejk

16.7.: Na Vysočině se množí klíšťata, nemocných klíšťovou encefalitidou a Lymskou borreliózou přibývá

16.7.: Lávka u Staré plovárny v Jihlavě je opravená, dělníci k ní nosili nářadí i materiál v kýblech

16.7.: Kandidátní listiny do krajských voleb podalo na Vysočině třináct politických stran, hnutí a koalic

15.7.: Čeští zemědělci hledají cesty, jak nedoplatit na nízké ceny obilí. Letos proto vyseli nejvíce máku za poslední roky a mírně navyšují i plochy dalších plodin
Web věnovaný
astrologii...
Provozuje:
Vitaeelhomeo Ltd.
správce stránek:
Leo |vančara
tel. 777 307 887
email: leo@cwbc.cz
URL: leo.cwbc.cz

Horoskopy | astrologie | homeopatie | homeopatický eshop | FAQ


Astrologie | Homeopatie | O astrologii filosoficky | Zajímavosti

Zdrav. ohrožení dle data narození | Konstelace a zdravotní potíže

Sady XIV. svatých Pomocníků a jejich výpočet podle data narození

Metoda aktivní formace vlastního podvědomí

Naučím vás, jak vyčistit svoje podvědomí, jak se zbavit partnerských, zdravotních i psychických problémů, stresů a špatné nálady a hlavně - jak začít dosahovat v životě úspěchů!

O co vlastně jde?


Oba dva, já i moje manželka a spolupracovnice Eva, jsme připraveni vám pomoci...
Každý z nás má v moderní době větší či menší problémy s vlastními skrytými emocemi. Mnozí z nás například po celý život pociťují neurčitý - ale o to nebezpečnější - vnitřní strach: Budu ještě za měsíc mít svůj dosavadní příjem a práci? Budu mít ještě vůbec za půl roku z čeho zaplatit svoje úvěry?

Někde uvnitř v podvědomí se navíc dosti značná část lidí bojí jednat s úřady, pevně a korektně požádat o nové zaměstnání či o skutečně spravedlivou odměnu za svoji práci. A už vůbec pak vyřizovat nepříjemné věci!

Tyto naše negativní, nepříjemné - a málokdy na první pohled viditelné - vnitřní postoje se postupem let stále více ukládají v našem podvědomí a jednoho dne začnou stále častěji způsobovat naše skutečné nezdary, neúspěchy a prohry.

Tím se ovšem problémy začnou hromadit o to víc: naše podvědomí se daleko rychleji dále "zanáší" novými negativními zkušenostmi: "To a to mi nedávno nevyšlo a tak ta nadcházející věc určitě také nedopadne nejlíp," říkáme si někde uvnitř v duchu, aniž bychom si to kolikrát vůbec uvědomovali.

A tím se náš kruh neúspěchu uzavírá. Protože to, o čem je přesvědčeno naše podvědomí, se pak také skutečně stane. Máme-li v podvědomí zakódovány pochybnosti o vlastní osobě, pochybujeme-li vnitřně o vlastním úspěchu či o zdaru naší činnosti, pak jsme na nejlepší cestě k těžkým životním prohrám! Ke všemu navíc tento neblahý stav našeho podvědomí může odstartovat řadu zdravotních problémů, počínaje neurovegetativními potížemi, bolestmi zad a hlavy, problémy v sexuální oblasti, přes žaludeční vředy až dokonce po infarkt...

Změnit však tyto vnitřní postoje je těžké a pro většinu lidí běžným způsobem prakticky nemožné. Stokrát si můžeme říkat: "Na to nesmím myslet - o tom nesmím pochybovat!"; stejně nám nakonec někde uvnitř naše odhodlání nahlodá červ pochybostí a pesimistických nálad.

Situace je vždy o to horší, oč déle se o svoje podvědomí vůbec nestaráme. Pokud si po celá léta neuvědomujeme, že si do vlastní duše ukládáme stokrát za den nejrůznější negativní emoce, špatné zkušenosti, vztek či traumata, je už naše podvědomí naprogramováno na náš neúspěch takřka stoprocentně!

Naštěstí však existují způsoby, jak vlastní podvědomí vyčistit, vyprázdnit
a "přepólovat" a poté je cíleně naprogramovat žádoucím směrem!

Jedním z těchto způsobů je i velmi účinná a rychlá metoda, kterou pracovně nazývám
Aktivní formací vlastního podvědomí


Tato metoda, stručně řečeno, spočívá v kombinaci velmi dobře fungujících technik "Emocionální svobody" (tzv. EFT) a autohypnozy. Mám osvědčeno, že celou tuto metodu je žádoucí v těžších případech doplnit i astromagií, což je systém starých osvědčených hermetických postupů aplikovaných přesně dle jedinečných konstelací v osobním horoskopu narození každého jednotlivce.

  1. - Na začátku celého procesu je v první řadě nutné otevřít k vlastnímu podvědomí jakýsi "komunikační kanál", abychom se vůbec dozvěděli, co je tím naším hlavním a nejtěžším problémem. To se děje za pomoci tzv. alfa-stavu, tedy lehké hypnozy, navozené buď při osobní konsultaci, telefonicky nebo prostřednictvím mojí speciální nahrávky, kterou vám i s podrobnými instrukcemi zašlu elektronicky ve formátu mp3. (Zde bývá dobré - nikoli však vždy bezpodmínečně nutné - pro odhalení případných skrytých osobních traumat, negativních stavů duše či jiných neviditelných problémů vypracovat i důkladný horoskop narození. Aplikaci celé metody tak lze výrazně zpřesnit a zacílit již hned od samého počátku na skutečnou příčinu!)
  2. - Poté, kdy již zmíněný hlavní problém (či problémy) určíme, začneme svoje "zanesené" podvědomí čistit technikou EFT (Emotional freedom techniques - techniky emocionální svobody). Ta spočívá v přepólování podvědomí a následném poklepávání prsty na důležité speciální EFT body v akupunkturních meridiánech (drahách) na lidském těle. To vše děláme při současném vědomém pojmenování našich problémů. Tuto EFT techniku se pro svoji konkrétní potřebu naučí kdokoli - buď přímo při naší osobní konsultaci, popřípadě na základě mého výukového videoklipu, který rovněž i s podrobným návodem zašlu elektronicky! EFT si pak provádíte doma zcela samostatně kdykoli je třeba - po osvojení celý proces jedné aplikace netrvá déle jak tři - čtyři minuty!
  3. - Před každou aplikací EFT je podle mých zkušeností vždy dobré navodit lehkou hypnozu, tedy tzv. alfa-stav. Ta totiž způsobí, že EFT metoda působí výrazně hlouběji a rychleji a je pak prakticky vždy stoprocentně účinná! Tuto hypnozu si navíc před aplikací EFT navodíte zcela sami, v klidu a kdykoli budete chtít. Poskytnu vám totiž k tomu svoji speciální hypnoakustickou nahrávku v mp3...
  4. Při aplikaci těchto postupů nejdéle do jednoho týdne ucítíte výrazné zlepšení. Pro ty, kteří to ještě nikdy nezažili, se tento stav mysli nedá několika málo slovy příliš výstižně popsat (zhruba jej však lze připodobnit k rannímu nadechnutí čistého studeného vzduchu v horském ránu). Budete mít pojednou intensivní pocit, že máte "novou a čistou hlavu", přestanou vás rozčilovat dosud běžné nepříjemnosti či potíže a hlavně se vám zpočátku nenápadně, ale zato o to vytrvaleji, zničeho nic začnou dařit nejen drobné činnosti, ale postupně i všechny vaše osobní i profesní záležitosti! Současně s tím pominou i mnohé zdravotní problémy, které jste doposud pociťovali. Téměř vždy se zlepší či vymizí dosavadní bolesti hlavy, žaludku či žlučníku, bolesti zad a dýchací a neurovegetativní potíže. Dosti často dochází také k výraznému zlepšení astma a kardiovaskulárních obtíží.
Tuto metodu může aplikovat každý, kdykoli a v jakémkoli duševním či fyzickém rozpoložení! Metoda Aktivní formace vlastního podvědomí nemá - narozdíl od všech běžných lékařských či farmaceutických postupů - vedlejších účinků a je stoprocentně bezpečná! Tato metoda navíc díky své jednoduchosti a bezpečnosti ve většině případů vůbec nevyžaduje osobních konsultací a lze ji tedy aplikovat i na dálku - jen za prostřednictvím elektronické komunikace!

Součástí celé terapie metodou Aktivní formace vlastního podvědomí jsou moje podrobné písemné instrukce ke každému kroku vaší terapie, včetně mp3 nahrávek a výukového videoklipu v libovolných formátech - například mpeg, flv, wmv, mov či avi. (Vše lze zaslat elektronicky a stejně tak elektronickou formou je možno vést všechny podrobné konsultace!)

Cena celé běžné terapie Aktivní formace vlastního podvědomí se pohybuje (včetně průběžných elektronických konsultací, písemných návodů a zvukových i obrazových materiálů, doladění konkrétních postupů přímo na míru klienta a vypracování jeho kvalitního horoskopu narození) okolo 2500 Kč

Kontakt, dotazy, informace, konsultace: tel. +420 777 307 887, leo@cwbc.cz.


Léčím akutní i chronické nemoci:


On-line homeopatická léčba:
Pokud vás trápí nemoc či zdravotní neduh, můžete mě kontaktovat, a já se vám obratem pokusím nalézt vhodný způsob vaší léčby pomocí osvědčených astrologicko - homeopatických metod. (V duchu zákonů homeopatie léčím zásadně nikoli pouhé příznaky, ale pokouším se vždy nalézt vlastní příčinu a podstatu onemocnění.) Proto i vaše léčba by měla být zaměřena na vaše celkové uzdravení a ne jen na potlačení aktuálních potíží!

Vaši nemoc můžete začít řešit hned teď a nemusíte nikam jezdit. Využijte rychlé a pružné eletronické konsultace (můžete mě kontaktovat kdykoli na tomto emailu: leo@cwbc.cz). Za pomoci rychlé astrologické diagnosy a rychlé emailové komunikace s vámi jsem následně velmi rychle schopen pro vás připravit a obratem vám zaslat vaše homeopatické léky uzpůsobené přímo pro léčbu vašeho onemocnění!

Běžná základní cena léčby se pohybuje okolo 900,- Kč - což zahrnuje úvodní elektronické konsultace, následné vypracování vaší diagnosy a současně i rychlé navržení detailního postupu vaší léčby! Přesně namíchané homeopatické léky pro vaši terapii - většinou v ceně nepřesahující 100 Kč - vám následně mohu zaslat i poštou (pokud si to budete přát). Také ale máte možnost si předepsané homeopatické léky koupit v některých lékárnách, které homeopatika vedou...

Upozornění: běžná cena za každou další případnou on-line konsultaci či případ se pohybuje okolo 300 Kč - moji stálí klienti mají slevy!

horoskopy na týden, měsíc, rok horoskopy narození partnerské horoskopy Homeopatie
horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) léčba Reiki formace podvědomí

Sháníte marně nějaký homeopatický lék?
Jsem vám schopen připravit a dodat (pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace) prakticky jakýkoli homeopatický lék, a to v kterékoli potenci! Připravím vám na přání také originální polykomponenty (tedy více účinných homeopatik obsažených v jednom jediném léku).


Běžná cena se pohybuje okolo 100,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!

horoskopy na určitý den (na termín operace, důležité jednání...) partnerské horoskopy
Homeopatie horoskopy narození formace podvědomí léčba Reiki horoskopy na týden, měsíc, rok

Účinné léky v chřipkovém období
Pomocí přístrojů využívajících tzv. psychodynamisace připravuji různé speciální homeopatické polykomponentní léky (více účinných homeopatik namíchaných do jednoho léku) cílené na pomoc v právě nadcházejícím období respiračních onemocnění a chřipek. Obsahují v různých potencích mj. například Mercurius solubilis, Belladonnu, Pyrogenium, Lachesis mutus apod. Tyto polykomponenty jsou ve většině případů účinnou prevencí i rychlou a kvalitní léčbou rovněž takzvané "prasečí chřipky"!


Běžná cena se pohybuje do 150,- Kč za ampuli léku (v balení cca 140 granulí). Zasílám během dvou dnů poštou!Můj telefon: +420 777 307 887 a email: leo@cwbc.cz

Kontakt na mne
Leo P. Švančara:
Poslat email L. Švančarovi...leo@iglau.cz
Telefon na Lea Švančaru...+420 777 307 887
Další moje příspěvky:

Humoresky bedřichovské

Moje vzpomínky a sekvence z rodného jihlavského Bedřichova:
- Příběh dušičkový…

- Jak hospodář Václav chtěl tak usilovně život zachránit, až o něj přišel…

- Děkanovo kvarteto, aneb, jak většina má vždy patrně asi pravdu.

- Listopad 1989: Koncert ve Vlašimi, demonstrace nefachčenek – a také co tehdy prorocky odhadl starý kněz.

- Jak se moje pomsta udavačskému komunistickému dědkovi skrze krásné ženské nohy proměnila v trojku z chování.

- Proč měl jihlavský adventní věnec nikoli čtyři, ale šest svíček?

- Těžké hříšníky jejich vlastní hříchy ani do hrobu někdy nepustí…

- Příběh dušičkový, aneb jak jsem se už nikdy nestal mrakopravcem.

- Co povyprávěl starý skicář o poslední šachové partii s mým dědečkem?

- Příběh ztraceného kocourka Mňouka…


 


Copyright © 2009-2018 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie a homeopatie je součástí homeopatického serveru XVI. Svatých pomocníků, provozovaného britskou homeopatickou společností Vitaeelhomeo Ltd.

Právě je zde on-line 4, počet návštěvníků dnes 225 (čtenářů včera: 195), čtenářů tento měsíc 4446, kartičky: 17