Vstup pro abonenty:


Rychlá pomoc:


Moje publicistická revue Iglau.cz

Publicistika, revue, historie, zajímavosti. glosy, legendy...

4.8.: Zemětřesení roku 1328: Zánik Staré Jihlavy

3.8.: Výročí: Do naší doby se vrátili mučedníci...

2.8.: Tajemná zahrada a její zakladatel

29.7.: Most v Údolí mordů

2.12.: Proč dávný jihlavský adventní věnec měl svíček šest?

31.10.: Z jihlavských popravišť

29.10.: Říjen 1918 v Jihlavě...

27.10.: Svatý Václav mistra Šlezingera u Minoritů...Denní zprávy z Vysočiny:
Nejstar?í regionální deník (zal. 1996):

17.7.: Z policejního deníku: zloděj odjel na elektrokoloběžce; opilý řidič ujel od nehody

17.7.: Z evropské přírody už nenávratně zmizely desítky druhů zvířat. Slováci se nyní snaží vystřílet další

17.7.: Letní kino v Jihlavě promítne film Barbie

16.7.: Zvířata z táborské zoo si užívají studené sprchy a ledové „dorty“

16.7.: Z policejního deníku: zloděj si odnesl centrálu a bezpečnostní zámky; řidič, který boural, nadýchal 3,88 promile

16.7.: V Muzeu rekordů v Pelhřimově je k vidění brazilské vydání knihy a klasické vydání sešitové románu Dobrý voják Švejk

16.7.: Na Vysočině se množí klíšťata, nemocných klíšťovou encefalitidou a Lymskou borreliózou přibývá

16.7.: Lávka u Staré plovárny v Jihlavě je opravená, dělníci k ní nosili nářadí i materiál v kýblech

16.7.: Kandidátní listiny do krajských voleb podalo na Vysočině třináct politických stran, hnutí a koalic

15.7.: Čeští zemědělci hledají cesty, jak nedoplatit na nízké ceny obilí. Letos proto vyseli nejvíce máku za poslední roky a mírně navyšují i plochy dalších plodin
Web věnovaný
astrologii...
Provozuje:
Vitaeelhomeo Ltd.
správce stránek:
Leo |vančara
tel. 777 307 887
email: leo@cwbc.cz
URL: leo.cwbc.cz

Horoskopy | astrologie | homeopatie | homeopatický eshop | FAQ


Astrologie | Homeopatie | O astrologii filosoficky | Zajímavosti

Zdrav. ohrožení dle data narození | Konstelace a zdravotní potíže

Sady XIV. svatých Pomocníků a jejich výpočet podle data narození


Podrobný popis mé činnosti myslím nejlépe mohou demonstrovat mé odpovědi na některé vaše dotazy, které jsem od vás v uplynulých letech dostával.

Zde tedy, vážení návštěvníci, vám dávám k disposici odpovědi na ty vaše nejčastější dotazy ohledně homeopatie, homeoléků, služeb či otázky týkající se našich astrologických prací.

Pokud máte jakýkoli jiný dotaz, který zde není zodpovězen, klidně mne kontaktujte a zeptejte se.

Rádi vám odpovíme!

Zde je přehled dotazů a odpovědí na ně:

  1. Jak vyrábíte vaše léky? A jak si mohu ověřit, že to není nějaký "podvod"?
  2. Jak mi zaručíte, že vámi vyráběná homeopatika pomohou?
  3. Co obsahují vaše produkty?
  4. Mají vaše léky nějakou registraci či atest?
  5. Je možno vás někde osobně navštívit k osobní konsultaci či k osobnímu rozhovoru?
  6. Nejsou vaše metody, tedy homeopatie a astrologie, jen bohapustým šarlatánstvím?
  7. Jak se slučuje, že jste věřící a děláte homeopatii a astrologii?
Sháníte marně homeopatika? V našem eshopu XIV. svatých Pomocníků máme vše!


otázka:  Jak vyrábíte vaše léky? A jak si mohu ověřit, že to není nějaký "podvod"?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

V současnosti existují tři základní známé a plně funkční způsoby výroby homeopatických léků:

 

1) Tradiční, hanemannovský, tedy ředění původní látky do minimální koncetrace, kdy v léku není už ani jedna molekula původní látky, zato tam je díky tomuto "ředění" léčivá informace. Takto je vyrobena většina z omezené nabídky základní řady homeopatických léků, jež v současnosti můžete zakoupit v českých lékárnách...

2) Dynamisace pomocí speciálních počítačů, pokud možno ještě doplněna i mentální energií zkušeného homeopata, kdy je do léku ona výše zmíněná léčivá informace přímo vložena, a to v naprosto přesně požadovaném množství a účinnosti! Takto jsou vyráběny na celém světě prakticky všechny současné speciální homeopatické léky i nosody ve vyšších potencích, jež nelze běžným ředěním prakticky jinak vyrobit.

3) Dynamisace pomocí výhradně osobní energie homeopata (tzv. dynamihomeopata). I zde je do homeoléku ona výše zmíněná léčivá informace přímo nemateriálně vložena, a to v  požadovaném množství a účinnosti! Takto potencuji speciální osobní léky pro konkrétní pacienty s těžkými onemocněními. Tento způsob je naše více než stoletá rodinná tradice. 

 

Tyto způsoby jsou co do výsledku a účinku na organismus člověka (ale i zvířat!) naprosto rovnocenné, ba ten druhý a třetí způsob dávají v praxi dokonce výrazně lepší výsledky (je to asi způsobeno tím, že informace je čerstvá, lék neleží nikde v lékárnách ani ve velkoskladech, necestuje napříč Evropou po dálnicích či logistických centrech a pod...) 

 

Já již dlouho používám pouze jen ten třetí z těchto postupů! A k tomu stále více užívám i  stále více a více osvědčeně způsob jiný, odlišný od těchto tří, a proto moje homeoléky nejsou v pravém smyslu homeopatiky, ale spíše "věroléky" (takzvanými panaceutiky, jak jsem je kdysi nazval). 

 

Panaceutický přípravek (tedy tzv. panaceutikum) je "informační" věrolék, připravovaný výhradně „jen“ skrze modlitby nemateriálně panaceutem (tedy zpravidla křesťanským mnichem či klerikem - čemuž tak nemusí  být nutně vždy, často totiž účinná panaceutika připravují výborně i "laici" a zejména pak mnohdy například křesťanské zbožné ženy!). Potencování neprobíhá exaktním ředěním původní látky dle přesných postupů, jak je tomu v homeopatii klasické, či vkládáním resonančních frekvencí, na nichž stojí pro změnu současná elektronická homeopatie.

Panaceutika jsou tak tudíž výhradně „léky víry“ (tedy věroléky) a tudíž nemohou být jakkoli zdůvodňovány ani zkoumány vědecky, nýbrž výhradně theologicky.  

Klíč k jejich plnému pochopení není možno nalézt v racionální (tedy rozumové) oblasti, protože nejde o produkt mediciny, ale křesťanské Víry.

 

Proto tedy - stejně jako u továrně vyrobených homeopatik - nelze ani účinek našich léků ověřit exaktně jinak, než jen jejich dobrým účinkem na vaše zdraví. Což může potvrdit mnoho a mnoho mých  spokojených pacientů.

Nikdo jiný!

« Zpět na obsah  


otázka: Jak mi zaručíte, že vámi vyráběná homeopatika pomohou?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Zaručit stoprocentní úspěšnost samozřejmě nikomu nemohu! To bych nebyl homeopat, ale šarlatán! Žádný lék na světě totiž není všemocný a žádný také nefunguje ve 100% případů - stejně, jako žádná lékařská metoda nikomu předem nezaručí, že se poté člověk zcela uzdraví.

Homeopatie - v mém způsobu výroby a použití - funguje dle mých dlouholetých zkušeností s účinností kolem 65-70%. Tedy, nejméně šest, sedm lidí z deseti se dočká zlepšení svých potíží, mnozí pak i jejich úplného vyléčení. Je to vždy případ od případu, člověk od člověka.

« Zpět na obsah  


otázka:  Co obsahují vaše produkty?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Naše produkty jsou takzvaná panaceutika, tedy druh homeopatik, která neobsahují ani molekulu původní látky. Nesou jen její INFORMACI, která je právě příčinou šetrné. ale často velmi příznivé reakce organismu a ve většině případů také vede k ustoupení potíží či i k vyléčení nemoci.

To, že tyto produkty neobsahují chemicky nic závadného či jedovatého, má své výhody v neexistenci jakýchkoli vedlejších účinků a nelze se jimi ani při velké neopatrnosti předávkovat! Mohou je bez jakéhokoli nebezpečí užívat jak kojenci, tak těhotné ženy, tak i lidé, kteří kromě toho užívají mnoho chemických či biologických léků.

« Zpět na obsah  


Otázka: Mají vaše léky nějakou registraci či atest?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Jak bylo řečeno výše, naše homeoléky jsou nemateriální podstaty a neobsahují nic z látky, po níž případně nesou své jméno. Tudíž nemají žádné vedlejší účinky a nemohou mít tak ani žádné kontraindikace.  Jediným materiálem je nosič homeopatické informace, což jsou buď  tablety či homeopatické globule (výjimečně i jiné, například přírodní cukr). Jak globule, tak tablety, odebíráme od jejich výrobců, kteří na jejich složení mají samozřejmě řádné atesty

Užití a prodej našich homeoléků proto nepodléhá dle zákonů Velké Britannie, jimiž se řídí provozovatel a majitel tohoto eshopu - britská společnost Vitaeelhomeo - žádným potřebným regulacím a ani tudíž není pro jejich distribuci a prodej vyžadováno žádné speciální registrační řízení!

 

V případě českého slova lék (kdekoli na tomto webu) nejde tedy o označení nějakého registrovaného přípravku, ale o české podstatné jméno v jeho jasném a čistém jazykovém významu, viz heslo např. v současném Akademickém slovníku jazyka českého:

 

    lék (zast. ob. lík) = "prostředek používaný proti nemoci"

« Zpět na obsah  


Otázka: Je možno vás někde osobně navštívit k osobní konsultaci či k osobnímu rozhovoru?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Ano, samořejmě to možné je - a máme mnoho klientů, se kterými se za ta léta už dobře známe a řešíme jejich problémy také i osobně.

Doporučuji ovšem vždy předem dohodnout termín, nejlépe skrze elektronickou komunikaci, protože můj kalendář je poměrně nabitý a pak - moje síly už také nejsou neomezené.

« Zpět na obsah  


Otázka: Nezlobte se, ale astrologie, kterou používáte mi výběru homeopatik, mi připadá jako obyčejné šarlatánství! Proč užíváte takto nevědeckých metod?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Představme si pro příklad, že by k nám přišel člověk z rovníkové Afriky, který v životě neviděl hodinky ani televizi. A s úžasem by u mne doma zjistil, že když já mám na svých hodinkách přesně sedm večer, v televizi z ničeho nic začínají zprávy!

Co by asi usoudil? Že moje hodinky "způsobily", že někde v Praze začnou náhle vysílat televizní noviny? Asi ano a dost možná by mne obvinil z nějakého kouzelnictví.

Jenže pravda je prosaičtější. My ostatní totiž víme, že hodinky (stejně jako ty neustále se opakující známé konstelace planet) nám jen ukazují vhodný čas, kdy je možno pustit zprávy, abychom se něco dověděli. 

 

Čili astrologie není žádným "předpovídáním" budoucnosti, ale jen nám určité opakující se astrologické konstelace (stejně jako ten zmíněnný příklad s hodinkami) naznačují, že za jistých okolností se může například zhoršit a nebo zlepšit naše pohoda, zdraví či dokonce životní podmínky. 

Stejně tak ze zkušeností generací astrologů za poslední dva tisíce let můžeme předpokládat, že člověk, který se narodil za jistých konstelací, může být také daleko více náchylný k některým nemocem. Například lidé, kteří se narodili za úplňku, tedy za oposice mezi Sluncem a Lunou, mívají statisticky více častěji potíže s neurovegetativním systémem, s emoční labilitou či neurosami, než lidé, kteří se narodili mimo lunární fáze. Tak nám to říkají zkušenosti i naše osobní statistiky.

Stejně tak víme z praxe, že mnohé lékařské zákroky je dobré podstupovat většinou po úplňku než před ním, protože se rány lépe hojí a rychleji srůstají. To není šarlatánství, ale jen a jen staleté zkušenosti generací pozorovatelů.

To je celé tajemství té skutečné diagnostické astrologie! 

« Zpět na obsah  


Otázka: Jak se slučuje, že jste věřící, dokoce klerik, ale současně se zabýváte homeopatií a astrologií, což jsou přece metody odsouzené církví jako magické či démonické?

 

Odpověď (L.P.Švančara):

Nejdříve vás jen opravím: Ani jedna tato metoda NENÍ a nikdy nebyla oficiálně prohlášena církví za "démonickou" či špatnou.

Připomenu zde jen, že mnoho i římských papežů v historii až do novověku se astrologií zabývalo a že tato vědecká metoda je zejména na Západě uznávaná i mezi klérem dodnes. Homeopatií se zabývá mnoho východních i západních kněží, diakonů i prostých věřících nebo mnichů, aniž by na tom kdokoli z nich viděl něco "ďábelského". Jde o naprost stejně neškodnou metodu (z duchovního hlediska!), jako je užívání bylin, čajů či tinktur k léčení zdravotních neduhů.

 

Jiná věc je ale, a sem zřejmě mířil váš dotaz, že jisté pokleslé formy astrologie - v jejich "magickém" pokřivení - skutečně mohou být často využívány v okultním prostředí nejrůznějších nekřesťanských sekt a spolků. Tím také bohužel v moderní době astrologie mnoha lidem nesprávně splývá s věštěním, kartářstvím či dokonce pak s magií či okultismem. 

Toto vše ovšem nemá s čistou vědeckou astrologií, která nezaujatě a přísně matematicky popisuje vztahy mezi nebeskými tělesy a z nich vyplývající možnosti (nikoli nutnosti!) pro dění v přírodě, nic společného! Stejně, jako k nekalým či okultním praktikám můžeme užít jakoukoli jinou běžnou věc či metodu, která sama o sobě vůbec démonickou není, lze zneužívat i astrologii! Což se bohužel dnes děje velmi často...

 

K podstatě a principu tzv. vědecké astrologie uvedu příklad:

Když nastává úplněk, záchranné služby ve velkých městech vždy posilují směny. Protože lékaři dobře ví (a to nikoli z nějakého "věštění" či "předurčenosti", ale jen a jen z praktické zkušenosti), že okolo úplňku se zvyšuje množství náhlých srdečních i mozkových příhod, zhoršuje se psychický stav duševně labilních a pod. To je přírodní zákonitost. Ne "osudově" nebo nějak "magicky" daná, ale prostě za ta léta jednoduše vypozorovaná.

A protože úplněk je astrologicky OPOSICE mezi Sluncem a Lunou, astrologové tuto oposici po staletí popisují naprosto stejně, jako lékaři: "Nebezpečí náhlých zhoršení zdraví". Vidíme tedy, že pravá astrologie vychází vždy jen ze staletých zkušeností s jistými známými a opakujícími se konstelacemi. Skutečný astrolog nevěští ani nešermuje nějakými "planetárními energiemi", ale jen vychází ze zkušeností svých vlastních, nebo ještě častěji ze zkušeností generací před ním. Ví tedy, že když na nebi dojde v příštích dnech ke špatné vazbě - například k té mezi zmíněnými Sluncem a Lunou - je třeba si více hlídat vlastní zdraví.

Nic víc!

 

Sám Bůh stvořil vše, co potřebujeme k našemu dobru, a dal nám to k užívání. Tedy i nebeská tělesa, která nám "rozměřují náš čas" i naše pozemské životy. Již v první knize Mojžíšově přece jasně čteme: "Opět řekl Bůh: Buďte světla na obloze nebeské, aby oddělovala den od noci, a byla na znamení a rozměření časů, dnů a let. A aby svítila na obloze nebeské, a OSVĚCOVALA zemi." (Gn 1,14–16). 

Jinými slovy, nedbat "světel na nebi" a nebo je považovat dokonce za něco nepatřičného, vlastně znamená nedbat Božího daru! Jsou určeny ke "znamením" pro nás a k "rozměřování" našich dnů a let.

A proto skrze astrologii nelze hřešit, pokud máme vždy na paměti, že i v přpadě hvězdné oblohy jde o Boží stvoření, které nám ve všech směrech ukazuje Jeho slávu:

"Nebesa vypravují slávu Boží a obloha zvěstuje díla rukou Jeho"  (Žalm 19).

« Zpět na obsah  


Mohlo by vás zajímat z mých produktů:

Nenašli jste zde odpověď na svoji otázku?

Napište mi a rád vám odpovím případně emailem či i zde.

 

Kontakt na mne
Leo P. Švančara:
Poslat email L. Švančarovi...leo@iglau.cz
Telefon na Lea Švančaru...+420 777 307 887
Další moje příspěvky:

Humoresky bedřichovské

Moje vzpomínky a sekvence z rodného jihlavského Bedřichova:
- Příběh dušičkový…

- Jak hospodář Václav chtěl tak usilovně život zachránit, až o něj přišel…

- Děkanovo kvarteto, aneb, jak většina má vždy patrně asi pravdu.

- Listopad 1989: Koncert ve Vlašimi, demonstrace nefachčenek – a také co tehdy prorocky odhadl starý kněz.

- Jak se moje pomsta udavačskému komunistickému dědkovi skrze krásné ženské nohy proměnila v trojku z chování.

- Proč měl jihlavský adventní věnec nikoli čtyři, ale šest svíček?

- Těžké hříšníky jejich vlastní hříchy ani do hrobu někdy nepustí…

- Příběh dušičkový, aneb jak jsem se už nikdy nestal mrakopravcem.

- Co povyprávěl starý skicář o poslední šachové partii s mým dědečkem?

- Příběh ztraceného kocourka Mňouka…


 


Copyright © 2009-2018 Leo Pavel Švančara. All Rights Reserved. Tento web, zaměřený na témata astrologie a homeopatie je součástí homeopatického serveru XVI. Svatých pomocníků, provozovaného britskou homeopatickou společností Vitaeelhomeo Ltd.

Právě je zde on-line 2, počet návštěvníků dnes 199 (čtenářů včera: 195), čtenářů tento měsíc 4420, kartičky: 17